Co je program Z1 a M1 a co jsou to fáze?

Jak nakupovat dietní programy, nebo fáze dietních programů?

Dietní programy se liší podle jejich délky podle typu. Typy dietních programu jsou “Z“ a “M“. Lze si pod nimi představit ženu muže, ale pohlaví není rozhodující faktor. Ač většina žen má Z program a většina mužů program M, tak existuji i ženy většího vzrůstu a muži menší postavy. Délka dietního programu zase představuje míru váhové redukce. Pro výběr dietního programu je proto nutné použít naši online kalkulačku zde, nebo níže pod touto nápovědou

Každý dietní program se skládá ze tří fází. Ty si můžete zakoupit jednotlivě jednu po druhé, nebo můžete pořídit za zvýhodněnou cenu dietní program celý. K tomu slouží tlačítka „koupit fázi“, nebo „koupit program“. U všech dietních programů a fází je uvedena délka v týdnech a počet porcí proteinových jídel, které obsahuje.

Po kliknutí na jedno z tlačítek “koupit” se zobrazí stránka, na které lze jídelníček sestavit dle vlastní chuti. K dispozici je k tomu jednoduchá nápověda, aby došlo k dodržení hlavního pravidla, což je dodržování poměru sladkých a slaných jídel.

Můžete také využít tlačítka “přeskočit” a nechat tak tento krok na nás. Jídelníček Vám sestavíme tak, aby skladba proteinových jídel byla co nejpestřejší.

K dietě také obdržíte manuál k jídelníčku ať už si ho sestavíte svépomocí, nebo ne. V manuálu budou základní pravidla, seznamy povolených zelenin a surovin na přípravu normálních jídel ve druhé a třetí fázi. Součástí zásilky je také přehled jídel, který říká „toto jsou snídaně, toto obědy“ a tak dále.

V případě nejasností, nebo když chcete udělat objednávku telefonicky, můžete volat 281 86 26 86 a výživoví poradci našeho týmu Vám rádi poradí či pomohou.

Rozhodli jste se už pro naši Prodietix dietu a nevíte, jaký dietní program si zvolit? Zkuste nejprve využít naši online kalkulačku zde, nebo níže. 

Nebo princip Prodietix proteinové diety neznáte a chcete se dozvědět více? Potom jsme pro Vás připravili tento text, který obsahuje všechny nejdůležitější informace. Více zde.